top of page

Gizlilik & Güvenlik

  • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

  • Üye bilgileri Yılkad yayınları içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Yılkad yayınları çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Yılkad yayınları Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

  • Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece Yılkad yayınları 'ndan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

 

  • İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir, Yılkad yayınları tarafından kullanılmaz.

 

  • www.yilkadyayinlari.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Yılkad yayınların dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, www.yikadyayinlari.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

  • www.yilkadyayinlari.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

  •  www.yilkadyayinlari.com ’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

bottom of page